Dosyalarınız İçin Uygun Depolama Yeri

person Yazan: Ahmet Önder list Kategori: Promosyon Tarih: comment Yorum: 0 favorite Görüntüleme: 1490

Elektrik gücü ile çalışan, her türlü dosyanızı saklayabileceğiniz, küçük ama büyük işler başaran bir bellek birimidir. Küçük bir RAM olan bu bellekler, isteğinize göre içerisindeki bilgileri sildiği gibi tekrar kullanıma hazır olabilir. Boyutu bakımından el çantanızda, kıyafet ceplerinizde hatta anahtarlığınızda yer edinebilir.

Bellekler, sizin vermediğiniz hiçbir komutu yapmayacaktır. Bu nedenle tüm bilgilerinizi kendiniz şifreleyebilir, silebilir ve yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Depolama alanı 1GB-1TB arası değişim gösterecektir. Kullanım bakımından en fazla ilgi gören 8GB-16GB ve 32 GB’lık kapasitesi bulunanlardır. 

Veri depolamak için kullanımı olduğu gibi bir cihazdan diğer cihazlara veri aktarımı için de kullanılabilir. Sadece cihazınızın Usb Bellek girişine takın ve verilerinize kolaylıkla ulaşım sağlayın. 

Her renk ve ebatta, isteğe uygun depolama alanı olan USB Bellek deneyimi için sitemizi inceleyebilirsiniz. Promoszen farkı ile yüksek bir kalite sizi bekliyor!..

Yorumlar

Şuan yorum yok

Yorum Yaz

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık